KONCERTY | EVENTY | WYDARZENIA

Fundacja Instytut Kultury i Edukacji to miejsce, gdzie pasja do muzyki spotyka się z profesjonalizmem organizacyjnym. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres wydarzeń muzycznych, od kameralnych koncertów po duże festiwale, z udziałem zarówno lokalnych talentów, jak i uznanych artystów.

DZIAŁAJĄ Z NAMI

Przedstawiamy wyjątkowe osoby, które swoim talentem i zaangażowaniem wspierają nasze i wasze inicjatywy. Dzięki współpracy z wybitnymi twórcami oraz wykonawcami nasze wydarzenia osiągają najwyższy poziom artystyczny i organizacyjny.